Adsense Alternatifi PopCash Reklamları

Eğer bir web siteye sahipseniz Adsense alternatifi için güzel bir örnek olan PopCash reklamları ile tanışabilirsiniz. Dolar ile reklam geliri kazanma adına en etkili yolların başında geliyor. Dünya çapında bir reklam ağı olmasının yanı sıra işlemleri son derece hızlı ve güvenilirdir. Bununla birlikte Adsense ile kıyasladığımızda çok daha verimli bir süreç sizleri bekliyor.

Şüphesiz ki Adsense kazançları oldukça önemlidir. Ancak birçok farklı nedenle onay almak bir hayli zordur. Bununla birlikte bir anda kapanma ve çekim donma sorunları da yaşanabilir. Böyle durumlarda sıkıcı olan Adsense alternatifi arayanlar için PopCash imdada yetişiyor. Siteye hemen girerek yayıncı bölümünden işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

PopCash Para Kazanma Şartları

Halihazırda bir reklamcı ağı olmasından ötürü mutlaka bir web siteye sahip olmanız gerekir. Blog ya da daha profesyonel bir tarzda olmasının önemi yok. Kısa yoldan blogger ile de site açabilirsiniz. WordPress tabanlı bir siteye de sahip olabilirsiniz. Tüm siteleriniz için hemen üyeliği tamamlayarak 10 dakikada kaydınızı oluşturabilirsiniz. Sonrasında sitenizin onay süreci aynı güç içinde gerçekleşiyor. Ardından kod bölümünden işlemlerinizi yaparak sitenize kodu yerleştirin.

PopCash Site Kaydı

Söz konusu PopCash reklamları son derece güvenli ve gerçektir. Sitenizde reklamlarınızın görünmeye başlamasıyla birlikte kazanırsınız. Bununla birlikte hızlı ödeme özeliği de vardır. Günlük ödemeleri aynı gün içerisinde alabilirsiniz. Maksimum üç iş gününde tüm ödemelerinizi çekebilirsiniz. Ödemelerde minimum tutar ise 10 Dolar olmakla beraber kazancınız bu yönde ilerler. Banka Havalesi dışında Bitcoin, Skrill ve çeşitli kripto para birimleriyle işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

En büyük artısı ise PopCash işlemlerinde %80 gelir payı özelliği vardır. Kesintilerin çok düşük kalması da kazançlarınızı daha yüksek yapar. Ayrıca saatlik tüm raporlar güncellenir. Sitenizin reklam süreçlerini takip edebilirsiniz. Sitenizde çıkan Popcash reklamlarına tıklanmasıyla kazançlar katlanır. Tüm cihaz girişleri için reklam okumalar söz konusu olurken dolar kazanmak isteyenler için iyi bir seçenektir.

Dolar ile Reklam Kazanma

Hemen bir web sitesi açarak Popcash reklamları almaya başlayabilirsiniz. 10 yılı aşkın süredir faaliyetlerine devam eden sistem üzerinden canlı destek hizmeti de vardır. Bununla birlikte referans kayıtlarıyla arkadaşlarınızı da üye yaparak ek kazanç alabilirsiniz. Eğer Adsense asla onay vermiyor ya da sorunlar yaşıyorum diyorsanız bu reklam ağıyla sitenizden gelir elde edebilirsiniz.

 

 

2 Replies to “Adsense Alternatifi PopCash Reklamları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir